piyushubham

piyushubham
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 94% Friends (1994) - Rated 01 Jul 2017
94 70% The Matrix (1999) - Rated 01 Jul 2017
95 78% Zodiac (2007) - Rated 01 Jul 2017
93 64% Train of Life (1998) - Rated 01 Jul 2017
91 40% Top Gun (1986) - Rated 01 Jul 2017
93 64% The Breakfast Club (1985) - Rated 01 Jul 2017
96 86% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 01 Jul 2017
92 52% Se7en (1995) - Rated 01 Jul 2017
95 78% Life Is Beautiful (1997) - Rated 01 Jul 2017
97 94% Schindler's List (1993) - Rated 01 Jul 2017