pizzajoy

pizzajoy
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 02 Apr 2014
91 86% Batman (1989) - Rated 02 Apr 2014
53 20% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 02 Apr 2014
37 14% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 02 Apr 2014
3% Batman & Robin (1997) - Rated 02 Apr 2014
86 64% Pride & Prejudice (2005) - Rated 02 Apr 2014
92 89% Spirited Away (2001) - Rated 02 Apr 2014
72 37% I Heart Huckabees (2004) - Rated 02 Apr 2014
63 24% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 02 Apr 2014
1% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 02 Apr 2014