pizzapranks

pizzapranks
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 21% Tombstone (1993) - Rated 20 Jan 2019
95 75% Ed Wood (1994) - Rated 20 Jan 2019
90 62% RoboCop (1987) - Rated 20 Jan 2019
80 35% Burn After Reading (2008) - Rated 20 Jan 2019
65 7% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 20 Jan 2019
100 89% Mind Game (2004) - Rated 14 Oct 2018
80 35% Your Name. (2016) - Rated 14 Oct 2018
90 62% In Bruges (2008) - Rated 14 Oct 2018
95 75% Brazil (1985) - Rated 14 Oct 2018
100 89% The Devil's Backbone (2001) - Rated 14 Oct 2018