pjict

pjict
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% Little Nicky (2000) - Rated 02 Apr 2017
81 65% A Bug's Life (1998) - Rated 02 Apr 2017
89 85% WALL·E (2008) - Rated 02 Apr 2017
80 50% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 02 Apr 2017
75 35% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 02 Apr 2017
85 75% No Country for Old Men (2007) - Rated 02 Apr 2017
80 50% Pitch Black (2000) - Rated 02 Apr 2017
50 15% The Master of Disguise (2002) - Rated 02 Apr 2017
70 25% Bruce Almighty (2003) - Rated 02 Apr 2017
90 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 02 Apr 2017