pjvpeixoto

pjvpeixoto
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 58% Open Your Eyes (1997) - Rated 06 May 2021
82 70% Burning (2018) - Rated 06 May 2021
87 72% Ex Machina (2015) - Rated 06 May 2021
80 63% Inglourious Basterds (2009) - Rated 06 May 2021
76 46% Misery (1990) - Rated 06 May 2021
90 84% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 06 May 2021
70 34% U Turn (1997) - Rated 06 May 2021
80 63% In Bruges (2008) - Rated 06 May 2021
69 28% Deadpool (2016) - Rated 06 May 2021
67 20% Tremors (1990) - Rated 06 May 2021