pkdrdr

pkdrdr
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2014
Location: Cumming, GEORGIA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 9% Evil Dead II (1987) - Rated 10 May 2014
94 70% Dazed and Confused (1993) - Rated 10 May 2014
100 96% Breathless (1960) - Rated 10 May 2014
96 81% Magnolia (1999) - Rated 10 May 2014
96 81% The Pianist (2002) - Rated 10 May 2014
100 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 10 May 2014
100 96% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 10 May 2014
98 88% Goodfellas (1990) - Rated 10 May 2014
98 88% The Godfather: Part II (1974) - Rated 10 May 2014
96 81% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 May 2014