placeholdert

placeholdert
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2021
Location: Los Angeles, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 4% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 03 Nov 2021
90 77% Up (2009) - Rated 03 Nov 2021
90 77% Get Out (2017) - Rated 03 Nov 2021
80 50% Malignant (2021) - Rated 03 Nov 2021
60 18% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 03 Nov 2021
100 95% Dune (2021) - Rated 03 Nov 2021
80 50% The Clovehitch Killer (2018) - Rated 03 Nov 2021
90 77% Hamilton (2020) - Rated 03 Nov 2021
80 50% Army of the Dead (2021) - Rated 03 Nov 2021
60 18% Black Widow (2021) - Rated 03 Nov 2021