platinumboy

platinumboy
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 05 Apr 2010
97 76% Sister Act (1992) - Rated 05 Apr 2010
92 63% Scream Blacula Scream (1973) - Rated 05 Apr 2010
94 70% Blacula (1972) - Rated 05 Apr 2010
90 50% How to Be a Player (1997) - Rated 05 Apr 2010
90 50% Booty Call (1997) - Rated 05 Apr 2010
100 90% Foxy Brown (1974) - Rated 05 Apr 2010
75 20% Shaft in Africa (1973) - Rated 05 Apr 2010
87 36% Shaft's Big Score! (1972) - Rated 05 Apr 2010
85 30% Shaft (2000) - Rated 05 Apr 2010