Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
platypodes

Movie Buff - 323 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out platypodes's...
65 34% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Nov 23, 2019
95 98% Black Mirror: White Christmas (2014) - Nov 23, 2019
85 89% Firefly (2002) - Nov 23, 2019
75 67% Stranger Things (2016) - Nov 23, 2019
90 95% Black Mirror (2011) - Nov 23, 2019
60 21% 13 Reasons Why (2017) - Nov 23, 2019
65 34% The 100 (2014) - Nov 23, 2019
85 89% Le Ballon rouge (1956) - Nov 23, 2019
75 67% Shoplifters (2018) - Nov 23, 2019
80 81% The Florida Project (2017) - Nov 23, 2019