pleace

pleace
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% The Sopranos (1999) - Rated 22 Nov 2020
90 77% The Morning Show (2019) - Rated 08 Nov 2020
80 40% The Guilty (2018) - Rated 08 Nov 2020
90 77% Back to the Future (1985) - Rated 08 Nov 2020
85 60% Searching (2018) - Rated 08 Nov 2020
80 40% Drive (2011) - Rated 08 Nov 2020
80 40% The Next Three Days (2010) - Rated 08 Nov 2020
75 25% An American Pickle (2020) - Rated 08 Nov 2020
70 15% Bridge of Spies (2015) - Rated 08 Nov 2020
65 8% Spirited Away (2001) - Rated 08 Nov 2020