plein

plein
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Life of Pi (2012) - Rated 20 Apr 2018
80 32% The Kite Runner (2007) - Rated 20 Apr 2018
90 57% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 20 Apr 2018
90 57% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 20 Apr 2018
100 92% Rain Man (1988) - Rated 20 Apr 2018
50 5% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 20 Apr 2018
100 92% The Illusionist (2006) - Rated 20 Apr 2018
100 92% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Apr 2018
95 77% Sherlock Holmes (2009) - Rated 20 Apr 2018
60 10% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 20 Apr 2018