plg_cpm

plgcpm
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2013
Location: Ottawa, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 88% Silo (2023) - Rated 18 Apr 2024
81 47% Barbie (2023) - Rated 24 Dec 2023
72 23% Barry (2018) - Rated 13 Jun 2023
83 59% RRR (2022) - Rated 29 Apr 2023
85 76% Invincible (2021) - Rated 29 Apr 2023
82 53% Marcel the Shell with Shoes On (2022) - Rated 29 Apr 2023
86 82% Cowboy Bebop (1998) - Rated 04 Apr 2022
83 59% Fleabag (2016) - Rated 04 Apr 2022
75 31% Kate (2021) - Rated 15 Jan 2022
81 47% Don't Look Up (2021) - Rated 04 Jan 2022