pliszk
Recent Ratings
Check out pliszk's...
72 18% | Shanghai Knights (2003) - Rated 14 Jul 2013 |
87 63% | Alexander (2004) - Rated 14 Jul 2013 |
80 35% | Live Free or Die Hard (2007) - Rated 14 Jul 2013 |
82 40% | Shakespeare in Love (1998) - Rated 14 Jul 2013 |
85 51% | American Gangster (2007) - Rated 14 Jul 2013 |
78 29% | Immortals (2011) - Rated 14 Jul 2013 |
86 57% | Blades of Glory (2007) - Rated 14 Jul 2013 |
88 69% | The Italian Job (2003) - Rated 14 Jul 2013 |
87 63% | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 14 Jul 2013 |
93 88% | American Beauty (1999) - Rated 14 Jul 2013 |