ploy_smt

ploysmt
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2019
Location: Thailand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 63% The Revenant (2015) - Rated 27 Jun 2020
79 26% Jaws (1975) - Rated 27 Jun 2020
80 39% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 27 Jun 2020
79 26% The Platform (2019) - Rated 27 Jun 2020
75 12% A Quiet Place (2018) - Rated 27 Jun 2020
75 12% Bird Box (2018) - Rated 27 Jun 2020
65 2% 1922 (2017) - Rated 27 Jun 2020
67 4% Disturbia (2007) - Rated 27 Jun 2020
81 51% Creep (2014) - Rated 27 Jun 2020
68 6% Escape Room (2019) - Rated 26 May 2020