Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pmartifil

Movie Buff - 292 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2017

Location: Brazil

Bio: addicted to cinema
more Recent Ratings
Check out pmartifil's...
65 51% Split (2017) - Mar 26, 2017
60 44% Lilo & Stitch (2002) - Mar 26, 2017
75 65% The Omen (1976) - Mar 26, 2017
75 65% The White Ribbon (2009) - Mar 26, 2017
30 12% American Pie 2 (2001) - Mar 26, 2017
65 51% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Mar 26, 2017
70 58% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Mar 26, 2017
45 28% Babel (2006) - Mar 26, 2017
40 23% Closer (2004) - Mar 26, 2017
60 44% The Hudsucker Proxy (1994) - Mar 26, 2017