Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pmida

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Oct 4, 2020

more Recent Ratings
85 94% Parasite (2019) - Oct 04, 2020
65 48% Marriage Story (2019) - Oct 04, 2020
70 67% Jojo Rabbit (2019) - Oct 04, 2020
75 82% Knives Out (2019) - Oct 04, 2020
70 67% Leaving Las Vegas (1995) - Oct 04, 2020
85 94% Lilo & Stitch (2002) - Oct 04, 2020
70 67% Sex and the City (2008) - Oct 04, 2020
90 98% Kiki's Delivery Service (1989) - Oct 04, 2020
65 48% 27 Dresses (2008) - Oct 04, 2020
60 29% Twilight (2008) - Oct 04, 2020