We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
pmihc

Movie Buff - 202 Film Ratings

Member Since: Sep 19, 2021

Location: ON, Canada

more Recent Ratings
87 85% Toy Story (1995) - Sep 25, 2021
50 3% Dennis the Menace (1993) - Sep 25, 2021
55 6% Scary Movie (2000) - Sep 25, 2021
83 69% The Way, Way Back (2013) - Sep 25, 2021
80 57% Saving Private Ryan (1998) - Sep 25, 2021
75 35% Back to the Future Part II (1989) - Sep 25, 2021
80 57% Predator (1987) - Sep 25, 2021
82 66% Donnie Darko (2001) - Sep 25, 2021
65 14% Blades of Glory (2007) - Sep 25, 2021
70 21% Nocturnal Animals (2016) - Sep 25, 2021