Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pmpfe

Celluloid Junkie - 3046 Film Ratings

Member Since: Oct 13, 2008

Location: Lisboa, Portugal

Age: 39

Gender: Male

more Recent Ratings
78 38% The Devil's Brother (1933) - Jan 21, 2020
80 49% To Be or Not to Be (1942) - Jan 21, 2020
90 86% Forbidden Planet (1956) - Jan 21, 2020
81 56% Silent Running (1972) - Jan 21, 2020
84 63% Je t'aime, je t'aime (1968) - Jan 20, 2020
73 21% The Bellboy (1960) - Jan 20, 2020
75 27% The Balloonatic (1923) - Jan 20, 2020
73 21% THX 1138 (1971) - Jan 20, 2020
80 49% L'Arroseur arrosé (1895) - Jan 19, 2020
72 19% Fiddlesticks (1927) - Jan 19, 2020