pnzrcthulhu
Recent Ratings
Check out pnzrcthulhu's...
85 81% | Soldier of Orange (1977) - Rated 02 Aug 2024 |
80 68% | The Lobster (2015) - Rated 02 Aug 2024 |
45 11% | Furiosa: A Mad Max Saga (2024) - Rated 02 Aug 2024 |
11 1% | La La Land (2016) - Rated 02 Aug 2024 |
95 99% | Chernobyl (2019) - Rated 02 Aug 2024 |
67 33% | All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 02 Aug 2024 |
84 79% | I, Daniel Blake (2016) - Rated 02 Aug 2024 |
78 64% | Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 02 Aug 2024 |
76 59% | The Beach (2000) - Rated 02 Aug 2024 |
85 81% | Fitzcarraldo (1982) - Rated 02 Aug 2024 |