Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
podger13

Cinema Addict - 1135 Film Ratings

Member Since: Oct 13, 2013

Location: Tipperary Town, Tipperary, Ireland

more Recent Ratings
Check out podger13's...
80 68% The Act of Killing (2012) - Jan 03, 2014
76 57% Exit Through the Gift Shop (2010) - Jan 03, 2014
82 80% Gone Baby Gone (2007) - Oct 25, 2013
82 80% A Scanner Darkly (2006) - Oct 25, 2013
88 80% The Hunt (2012) - Oct 19, 2013
86 80% Dark City (1998) - Oct 19, 2013
68 28% World War Z (2013) - Oct 19, 2013
74 57% Moon (2009) - Oct 19, 2013
79 57% GasLand (2010) - Oct 18, 2013
77 57% The House I Live In (2012) - Oct 15, 2013