Polah

polah
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2022
Location: Moron, Buenos Aires, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Mar 2023
85 68% American Psycho (2000) - Rated 23 Mar 2023
20 2% Captain Marvel (2019) - Rated 14 Feb 2023
85 68% The Usual Suspects (1995) - Rated 14 Feb 2023
70 33% Oldboy (2003) - Rated 14 Feb 2023
70 33% Pinocchio (2022) - Rated 14 Feb 2023
80 54% Marriage Story (2019) - Rated 14 Feb 2023
85 68% Snatch (2000) - Rated 30 Dec 2022
65 25% Zoolander (2001) - Rated 30 Dec 2022
90 85% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 Dec 2022