polaris47

polaris47
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love rom coms and thrillers.

more Recent Ratings

99 96% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 11 Dec 2019
80 38% Role Models (2008) - Rated 11 Dec 2019
94 87% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 11 Dec 2019
76 27% Annihilation (2018) - Rated 11 Dec 2019
70 10% The Squid and the Whale (2005) - Rated 11 Dec 2019
73 15% The Revenant (2015) - Rated 11 Dec 2019
92 82% Big Hero 6 (2014) - Rated 11 Dec 2019
40 0% Burn After Reading (2008) - Rated 11 Dec 2019
90 75% The Nice Guys (2016) - Rated 11 Dec 2019
50 2% Twilight (2008) - Rated 11 Dec 2019