Polenta

polenta
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2007
Location: Curitiba, Paraná, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sou macho, muito macho

more Recent Ratings

20 1% Poltergeist (2015) - Rated 04 Jun 2015
78 50% Poltergeist (1982) - Rated 04 Jun 2015
85 74% WALL·E (2008) - Rated 17 May 2015
72 30% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 17 May 2015
76 43% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 May 2015
82 63% Training Day (2001) - Rated 17 May 2015
80 57% Home Alone (1990) - Rated 17 May 2015
70 25% Atlantis: The Lost Empire (2001) - Rated 17 May 2015
90 90% The Goonies (1985) - Rated 17 May 2015
83 65% A Scanner Darkly (2006) - Rated 17 May 2015