pollyjean

pollyjean
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 78% Phantom Thread (2017) - Rated 07 Jun 2019
72 41% Up (2009) - Rated 07 Jun 2019
70 31% Eskiya (1996) - Rated 07 Jun 2019
80 71% Casino (1995) - Rated 07 Jun 2019
65 18% The Social Network (2010) - Rated 07 Jun 2019
70 31% Braveheart (1995) - Rated 07 Jun 2019
80 71% Goodfellas (1990) - Rated 07 Jun 2019
75 52% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Jun 2019
78 62% Walk the Line (2005) - Rated 07 Jun 2019
62 14% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 07 Jun 2019