pomakemir

pomakemir
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2014
Location: Kirklareli, Babaeski, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 30% Midnight in Paris (2011) - Rated 02 Nov 2015
90 48% Celda 211 (2009) - Rated 02 Nov 2015
90 48% The Man from Earth (2007) - Rated 21 Mar 2015
90 48% Whiplash (2014) - Rated 20 Mar 2015
98 77% Intouchables (2011) - Rated 18 Mar 2015
95 70% Raging Bull (1980) - Rated 17 Mar 2015
99 79% The Godfather: Part II (1974) - Rated 17 Mar 2015
95 70% Casino (1995) - Rated 11 Mar 2015
85 30% The Imitation Game (2014) - Rated 11 Mar 2015
95 70% Trainspotting (1996) - Rated 09 Mar 2015