pooswife

pooswife
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 40% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 07 Dec 2015
99 97% Despicable Me (2010) - Rated 07 Dec 2015
80 70% The Pacifier (2005) - Rated 07 Dec 2015
70 53% World Trade Center (2006) - Rated 05 Dec 2015
85 80% Ray (2004) - Rated 05 Dec 2015
40 16% Marley & Me (2008) - Rated 05 Dec 2015
55 32% Back to the Future Part II (1989) - Rated 05 Dec 2015
3% A Mighty Wind (2003) - Rated 05 Dec 2015
97 95% Spanglish (2004) - Rated 05 Dec 2015
70 53% Short Circuit (1986) - Rated 05 Dec 2015