pooyamm

pooyamm
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 21 May 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Interested in philosophy

more Recent Ratings

95 84% 28 Days Later (2002) - Rated 01 Jul 2019
86 56% It Follows (2015) - Rated 07 Jun 2019
98 90% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 07 Jun 2019
90 71% Biutiful (2010) - Rated 07 Jun 2019
85 52% The Sea Inside (2004) - Rated 07 Jun 2019
80 37% The Revenant (2015) - Rated 07 Jun 2019
55 5% Venom (2018) - Rated 07 Jun 2019
91 77% Chinatown (1974) - Rated 07 Jun 2019
80 37% Captain America: Civil War (2016) - Rated 07 Jun 2019
15 0% Air Strike (2016) - Rated 07 Jun 2019