popcorn

popcorn
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 85% Forrest Gump (1994) - Rated 31 Dec 2017
97 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 31 Dec 2017
70 10% Breathless (1960) - Rated 31 Dec 2017
93 73% Cinema Paradiso (1988) - Rated 31 Dec 2017
89 60% The Truman Show (1998) - Rated 31 Dec 2017
100 96% City of God (2002) - Rated 31 Dec 2017
99 90% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 31 Dec 2017
65 7% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 31 Dec 2017
84 40% A Beautiful Mind (2001) - Rated 31 Dec 2017
85 48% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 31 Dec 2017