popman83

popman83
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2017
Location: Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies

more Recent Ratings

95 50% Girl, Interrupted (1999) - Rated 23 Sep 2017
95 50% X-Men: First Class (2011) - Rated 23 Sep 2017
90 32% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 23 Sep 2017
90 32% X2: X-Men United (2003) - Rated 23 Sep 2017
90 32% Cop Land (1997) - Rated 23 Sep 2017
95 50% Kate & Leopold (2001) - Rated 23 Sep 2017
95 50% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 23 Sep 2017
95 50% The Wolverine (2013) - Rated 23 Sep 2017
100 77% Logan (2017) - Rated 23 Sep 2017
100 77% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 23 Sep 2017