popsovy

popsovy
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2021
Location: Olivette, Missouri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 30% Broken Arrow (1996) - Rated 26 Jul 2021
90 90% Scarface (1983) - Rated 26 Jul 2021
80 75% Dark City (1998) - Rated 26 Jul 2021
60 30% Troy (2004) - Rated 26 Jul 2021
70 55% Patriot Games (1992) - Rated 26 Jul 2021
70 55% The Omen (1976) - Rated 26 Jul 2021
50 10% Contagion (2011) - Rated 26 Jul 2021
50 10% Point Break (1991) - Rated 26 Jul 2021
70 55% Apocalypse Now (1979) - Rated 26 Jul 2021
90 90% The Godfather (1972) - Rated 26 Jul 2021