portleck

portleck
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 17% Turbo (2013) - Rated 19 Jun 2015
98 93% Chappie (2015) - Rated 19 Jun 2015
98 93% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 19 Jun 2015
65 22% Yahsi bati (2010) - Rated 19 Jun 2015
88 59% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 19 Jun 2015
95 87% Divergent (2014) - Rated 19 Jun 2015
55 15% Recep Ivedik 4 (2014) - Rated 19 Jun 2015
90 78% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 19 Jun 2015
80 39% Pacific Rim (2013) - Rated 19 Jun 2015
80 39% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 19 Jun 2015