potera

potera
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 May 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 35% Due Date (2010) - Rated 11 May 2018
40 5% Bewitched (2005) - Rated 11 May 2018
60 35% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 11 May 2018
70 75% The Interpreter (2005) - Rated 11 May 2018
60 35% Changeling (2008) - Rated 11 May 2018
50 15% Persepolis (2007) - Rated 11 May 2018
70 75% The Beach (2000) - Rated 11 May 2018
70 75% Jumper (2008) - Rated 11 May 2018
65 55% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 11 May 2018
100 95% The Da Vinci Code (2006) - Rated 11 May 2018