pothos

pothos
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 45% Tusk (2014) - Rated 11 Dec 2017
"i love it when creators take a goofy concept and take it as seriously as they can."
90 62% It Comes at Night (2017) - Rated 11 Dec 2017
94 75% Good Time (2017) - Rated 11 Dec 2017
84 28% The Lobster (2015) - Rated 11 Dec 2017
95 79% Ex Machina (2015) - Rated 11 Dec 2017
90 62% Swiss Army Man (2016) - Rated 11 Dec 2017
93 72% Moonlight (2016) - Rated 11 Dec 2017
80 16% Mean Girls (2004) - Rated 11 Dec 2017
54 0% Four Brothers (2005) - Rated 11 Dec 2017
96 85% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 11 Dec 2017