poulana

poulana
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2021
Location: Fulton, MS, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 36% Friday the 13th (1980) - Rated 04 Jul 2021
90 57% The Vampire and the Ballerina (1960) - Rated 04 Jul 2021
92 63% Near Dark (1987) - Rated 04 Jul 2021
49 25% Child's Play (2019) - Rated 04 Jul 2021
10 2% The Crow: City of Angels (1996) - Rated 04 Jul 2021
98 72% Peeping Tom (1960) - Rated 04 Jul 2021
96 65% Martin (1978) - Rated 04 Jul 2021
89 50% The Lost Boys (1987) - Rated 04 Jul 2021
90 57% Subspecies IV: Bloodstorm (1998) - Rated 04 Jul 2021
89 50% Tombs of the Blind Dead (1972) - Rated 04 Jul 2021