ppp.anders

pppanders
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 44% The Girl Who Played with Fire (2010) - Rated 15 Jun 2017
91 76% The Matrix (1999) - Rated 15 Jun 2017
90 69% Gorge coeur ventre (2016) - Rated 15 Jun 2017
90 69% The Other Side of Hope (2017) - Rated 15 Jun 2017
82 31% Prometheus (2012) - Rated 15 Jun 2017
78 21% Alien: Covenant (2017) - Rated 15 Jun 2017
86 44% Force Majeure (2014) - Rated 17 Apr 2017
84 36% Naked Lunch (1991) - Rated 08 Apr 2017
87 51% Sátántangó (1994) - Rated 20 Mar 2017
85 39% Gone Girl (2014) - Rated 19 Mar 2017