pquadro

pquadro
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2012
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Lua de Cristal (1990) - Rated 29 Nov 2012
90 93% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 01 Oct 2012
86 87% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 01 Oct 2012
82 83% Shutter Island (2010) - Rated 01 Oct 2012
75 64% The Omen (1976) - Rated 01 Oct 2012
95 97% The Green Mile (1999) - Rated 01 Oct 2012
79 70% Monsters, Inc. (2001) - Rated 01 Oct 2012
69 45% The Terminator (1984) - Rated 01 Oct 2012
73 60% United 93 (2006) - Rated 01 Oct 2012
42 16% 24: Redemption (2008) - Rated 01 Oct 2012