prabhat35

prabhat35
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2015
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am an engineer working as an Information Technology Specialist at BOB.= I love watching movies.

more Recent Ratings

65 24% Saw IV (2007) - Rated 01 May 2015
90 77% 12 Monkeys (1995) - Rated 01 May 2015
72 40% Man of Steel (2013) - Rated 01 May 2015
65 24% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 01 May 2015
77 51% Corpse Bride (2005) - Rated 01 May 2015
30 6% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 01 May 2015
70 32% Final Destination (2000) - Rated 30 Apr 2015
90 77% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 30 Apr 2015
45 8% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 30 Apr 2015
88 71% Lost in Translation (2003) - Rated 30 Apr 2015