Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pradacandy

Movie Buff - 192 Film Ratings

Member Since: Feb 10, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out pradacandy's...
86 52% Pride & Prejudice (2005) - Feb 26, 2020
85 40% Reservoir Dogs (1992) - Feb 26, 2020
70 7% Death Race (2008) - Feb 26, 2020
85 40% American Psycho (2000) - Feb 26, 2020
90 76% Pacific Rim (2013) - Feb 26, 2020
87 58% World War Z (2013) - Feb 26, 2020
95 89% Parasite (2019) - Feb 26, 2020
80 20% Iron Man 3 (2013) - Feb 26, 2020
70 7% Ed Wood (1994) - Feb 26, 2020
85 40% Destiny (1921) - Feb 26, 2020