pratik08

pratik08
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2012
Location: delhi, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% Sin City (2005) - Rated 16 Oct 2015
85 86% Gone Girl (2014) - Rated 16 Oct 2015
90 97% Batman Begins (2005) - Rated 16 Oct 2015
88 93% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Oct 2015
82 77% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Oct 2015
80 68% American Psycho (2000) - Rated 16 Oct 2015
65 38% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 16 Oct 2015
70 48% Angels & Demons (2009) - Rated 16 Oct 2015
40 17% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 16 Oct 2015
69 43% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 16 Oct 2015