praveenb

praveenb
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2009
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Toy Story (1995) - Rated 10 Apr 2009
70 46% Evil Dead II (1987) - Rated 10 Apr 2009
50 14% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 10 Apr 2009
75 57% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 10 Apr 2009
60 23% Signs (2002) - Rated 10 Apr 2009
65 32% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 10 Apr 2009
70 46% The Scorpion King (2002) - Rated 10 Apr 2009
90 89% Braveheart (1995) - Rated 10 Apr 2009
90 89% Jurassic Park (1993) - Rated 10 Apr 2009
85 78% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 10 Apr 2009