prerna

prerna
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2012
Location: New Delhi, Delhi, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

43 42% American History X (1998) - Rated 21 Feb 2012
56 72% The Iron Giant (1999) - Rated 21 Feb 2012
45 52% The Meaning of Life (1983) - Rated 21 Feb 2012
21 17% The Hill (1965) - Rated 21 Feb 2012
23 22% Predator (1987) - Rated 21 Feb 2012
34 32% Vacation (1983) - Rated 21 Feb 2012
78 97% Malcolm X (1992) - Rated 21 Feb 2012
34 32% City of God (2002) - Rated 21 Feb 2012
67 87% Catch That Kid (2004) - Rated 21 Feb 2012
46 62% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 21 Feb 2012