preuvesq

preuvesq
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: me

more Recent Ratings

90 94% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 23 Feb 2019
90 94% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 23 Feb 2019
75 49% Winter on Fire (2015) - Rated 11 Feb 2019
80 70% I, Tonya (2017) - Rated 26 Jan 2019
65 23% Hot Fuzz (2007) - Rated 24 Jan 2019
80 70% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 18 Jan 2019
60 14% A Star Is Born (2018) - Rated 08 Jan 2019
60 14% Ricky Gervais: Humanity (2018) - Rated 06 Jan 2019
60 14% Bird Box (2018) - Rated 30 Dec 2018
95 98% Stalker (1979) - Rated 29 Dec 2018