prithvirajd

prithvirajd
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Se7en (1995) - Rated 15 Feb 2017
90 72% A Night at the Opera (1935) - Rated 15 Feb 2017
100 91% Amour (2012) - Rated 15 Feb 2017
30 8% Open Your Eyes (1997) - Rated 15 Feb 2017
88 63% Nightcrawler (2014) - Rated 15 Feb 2017
75 38% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 15 Feb 2017
86 55% Rush (2013) - Rated 15 Feb 2017
60 25% Black Swan (2010) - Rated 15 Feb 2017
75 38% The Game (1997) - Rated 15 Feb 2017
100 91% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 15 Feb 2017