probotector1

probotector1
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 28% Get Hard (2015) - Rated 29 Apr 2015
"Funny. Had very low expectations but was very pleasantly surprised. It's a much more understated role from Will Ferrell. The movie almost acts as a social commentary. Surprisingly funny."
85 67% Ordinary People (1980) - Rated 21 Feb 2015
87 81% The Shining (1980) - Rated 21 Feb 2015
60 5% Dear White People (2014) - Rated 18 Feb 2015
80 28% Chronicle (2012) - Rated 18 Feb 2015
30 1% The Warrior's Way (2010) - Rated 18 Feb 2015
73 13% Sideways (2004) - Rated 18 Feb 2015
85 67% Nebraska (2013) - Rated 18 Feb 2015
85 67% About Schmidt (2002) - Rated 18 Feb 2015
90 89% The Descendants (2011) - Rated 18 Feb 2015