prokhorovka

prokhorovka
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 58% Khartoum (1966) - Rated 16 Jan 2014
0% Cloud Atlas (2012) - Rated 08 Jan 2014
88 90% Memories of Murder (2003) - Rated 08 Jan 2014
87 89% Prisoners (2013) - Rated 08 Jan 2014
71 58% Zulu Dawn (1979) - Rated 21 Nov 2013
70 53% The Bourne Identity (2002) - Rated 21 Nov 2013
68 45% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 21 Nov 2013
49 12% The Lone Ranger (2013) - Rated 13 Oct 2013
69 49% Pacific Rim (2013) - Rated 13 Oct 2013
57 20% Prometheus (2012) - Rated 08 Oct 2013