prometheus66

prometheus66
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 72% The Mask (1994) - Rated 26 Mar 2016
70 72% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 26 Mar 2016
65 47% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 26 Mar 2016
70 72% Speed (1994) - Rated 26 Mar 2016
60 24% The Shining (1980) - Rated 26 Mar 2016
65 47% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 26 Mar 2016
85 93% The Prestige (2006) - Rated 26 Mar 2016
60 24% The Perfect Storm (2000) - Rated 26 Mar 2016
60 24% The Legend of Zorro (2005) - Rated 26 Mar 2016
90 96% Back to the Future (1985) - Rated 26 Mar 2016