proofykins

proofykins
Film Freak - 791 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 56% Antwone Fisher (2002) - Rated 22 Dec 2016
83 56% March of the Penguins (2005) - Rated 22 Dec 2016
80 37% 1408 (2007) - Rated 22 Dec 2016
79 32% Crazy Heart (2009) - Rated 22 Dec 2016
81 44% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 22 Dec 2016
88 78% North by Northwest (1959) - Rated 22 Dec 2016
0% Catwoman (2004) - Rated 22 Dec 2016
82 50% Escape from New York (1981) - Rated 22 Dec 2016
94 94% Jaws (1975) - Rated 22 Dec 2016
84 62% Darkman (1990) - Rated 22 Dec 2016