Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
prope2ler

Movie Buff - 129 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2019

Location: Russia

more Recent Ratings
Check out prope2ler's...
82 45% Reservoir Dogs (1992) - Feb 11, 2019
88 63% Iron Man (2008) - Feb 11, 2019
85 52% Godzilla (2014) - Feb 11, 2019
92 78% Monsters (2010) - Feb 11, 2019
90 73% Devil's Advocate (1997) - Feb 09, 2019
100 93% The Dark Knight (2008) - Feb 09, 2019
86 55% Wonder Woman (2017) - Feb 09, 2019
100 93% Mad Dogs (2011) - Feb 09, 2019
100 93% Life on Mars (2006) - Feb 09, 2019
96 83% Sleepers (1996) - Feb 09, 2019