prosanjit

prosanjit
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2018
Location: India
Bio: I am as I am

more Recent Ratings

Check out prosanjit's...

100 90% Udaan (2010) - Rated 07 Feb 2018
100 90% The Revenant (2015) - Rated 07 Feb 2018
100 90% Inception (2010) - Rated 07 Feb 2018
100 90% Arrival (2016) - Rated 07 Feb 2018
95 62% Stranger Things (2016) - Rated 07 Feb 2018
95 62% Forrest Gump (1994) - Rated 07 Feb 2018
95 62% Masaan (2015) - Rated 07 Feb 2018
95 62% Baahubali 2: The Conclusion (2017) - Rated 07 Feb 2018
91 43% Baahubali: The Beginning (2015) - Rated 07 Feb 2018
95 62% District 9 (2009) - Rated 07 Feb 2018