prpceolc

prpceolc
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 14 May 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69% Jurassic Park (1993) - Rated 14 May 2011
10 98% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 14 May 2011
36% Scooby-Doo (2002) - Rated 14 May 2011
1% Shark Tale (2004) - Rated 14 May 2011
36% Paulie (1998) - Rated 14 May 2011
36% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 14 May 2011
36% The Game Plan (2007) - Rated 14 May 2011
36% Click (2006) - Rated 14 May 2011
69% Lilo & Stitch (2002) - Rated 14 May 2011
91% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 May 2011